לודה מאש

מורה לפסנתר

פסנתרנית ומורה לפסנתר בעלת תואר שני. סיימה בהצטיינות התמחות דו-שנתית בניתוח וביצוע יצירות מוסיקליות והוראת פסנתר באקדמיה למוסיקה סנט פטסבורג. בתום ההתמחות הצטרפה לסגל מורי האקדמיה למוסיקה במולדובה. ב- 1990 עלתה לארץ. ניגנה בתזמורת הסימפונית של ראשון לציון, השתתפה בסיורים של התזמורת בגרמניה, איטליה וספרד. הופיעה כסולנית וכנגנית בהרכב של מוסיקה קאמרית בפסטיבל ערים תאומות בגרמניה ופולין, השתתפה בהפקות של האופרה הישראלית, ותמיד שילבה פעילות אמנותית עם הוראת פסנתר.

זיו ונטורה

מורה לפסנתר

בוגר האקדמיה למוזיקה ע'''ש רובין בירושלים ובעל תעודת הוראה ממכללת לוינסקי. מתמחה בכל סוגי המוזיקה הקלה (כולל ג'אז) בדגש על שילוב מוזיקה קלאסית ומוזיקה קלה, בשיטה נוחה ונעימה. לימוד ליווי פסנתר לזמרים וזמרות.

טניה סומורודסקי

מורה לפסנתר

בעלת תואר שני של האקדמיה למוסיקה בחארקוב אוקראינה במוסיקולוגיה והוראת נגינה בפסנתר. מנגנת בפסנתר בקביעות מגיל שבע. לאחר סיום הלימודים באקדמיה הצטרפה לסגל ההוראה בקונסרבטוריון בעיר הולדתה סימפרופול אוקראינה שם שימשה כמרצה לתולדות המוסיקה וכן בהוראת נגינה בפסנתר לגילאים שונים. עוסקת בהוראת נגינה על פסנתר ואורגנית, בעיקר לילדים ונוער מעל 30 שנה. ​

יולי קושניר

מורה לפסנתר

מורה לפסנתר וסקסופון בעל תואר מהאקדמיה למוסיקה ע"ש גנסין. ניסיון של כ- 30 שנה בהוראת פסנתר וסקסופון לגילאים שונים, מגיש לבגרות בסקסופון. מלמד בסגנונות של מוסיקה קלאסית וג'אז, בנוסף מלמד הלחנה וביצוע של קטעים מקוריים. בעל ניסיון רב בעבודה עם להקות והרכבים בסגנונות שונים. ​​

איתי להב

מורה לפסנתר

פסנתרן, מלחין ומעבד מוזיקלי, בוגר בית הספר רימון במסלול הלחנה, עיבוד וניצוח בהנחייתו של ירון גוטפריד. מנגן במגוון סגנונות ובהפקות שונות. מלמד נגינה על פסנתר לכל הרמות ולכל מטרה, מליווי ג׳אז ומוזיקה קלה ועד תפקיד הפסנתר כסולן .

אנטון קראוש

מורה לפסנתר

בוגר תואר ראשון ותעודת הוראה במוסיקה של אוניברסיטת בר אילן. מלמד מוסיקה קלאסית, מוסיקה קלה ושילוב של שתיהן. בנוסף ללימודי הנגינה מלמד תיאוריה, פיתוח שמיעה והלחנה, בהתאם לצרכים האישיים של התלמיד/ה.

שאולי שוב

מורה לפסנתר

פסנתרן קלאסי וג'אז, מפיק, זמר ומתופף. למד אצל מיטב המורים המוסיקליים בארץ. זכה במספר רב של תחרויות ומלגות בניהן פנינה זלצמן, מלגת קרן 'שרת' פעמיים ועוד. הופיע סולו באולמות מובילים בארץ ובעולם וגם מופיע ביחד עם הרכב הג'אז המודרני סנדיה. מלמד נגינה על פסנתר בכל הרמות ובכל הסגנונות, הכרת הפסנתר, תאוריה מוסיקלית, פיתוח שמיעה ופיתוח צליל ושפה ייחודית.

לייה פרומין

מורה לפסנתר / כינור

למדה כינור והוראה באקדמיה למוסיקה טביליסי, תואר M.A. ניגנה באופרה של טביליסי, גיאורגיה, ולימדה כינור, ויולה, צ'לו ופסנתר באקדמיה למוסיקה. ניגנה בתזמורת קמפוס תל אביב ומלמדת כינור וצ'לו במרכז למוזיקה בשרון. מנגנת בקביעות בהרכבים קאמריים כסולנית על כינור וויולה.