מורים לפיתוח קול


יפעת עוזיאל

מורה לפיתוח קול / מנחה הרכב ווקלי

זמרת, כותבת ומלחינה. למדה מוסיקה ברימון ואצל אביה טרי. בעלת ניסיון בימתי עשיר בהופעות סולו ובהרכבים ביניהם-immanence. בעלת ניסיון בהוראה בבתי ספר למוסיקה. מלמדת בעיקר רוק ומוסיקה קלה. במהלך תהליך הלימוד מגלה את סגנון השירה הייחודי של כל תלמיד ותלמידה, במטרה ליצור קול ושפה אישיים בעיבוד חומרים מקוריים.

אתל פייגמן

מורה לפיתוח קול

מגיל 8 עד 20 למדה פיתוח קול, תנועה ותיאוריה בתאטרון והרכב מוסיקלי על שם גלינה צוקר. כמו כן למדה פיתוח קול אופראי וקלאסי אצל אירה ברטמן, ופסנתר, שירת רוק לסוגיה וכתיבה אצל לי טרפון. מלמדת פיתוח קול בשיטה המשלבת תרגילי יוגה. זמרת רוק, מוזיקה קלה וקלאסי. סולנית ומלחינה בלהקת "Magen" ומופיעה בשלל הרכבים ופרויקטים.

זוהר אסא

מורה לפיתוח קול

זמר, יוצר, מלחין ומפיק מוסיקלי. בוגר תואר ראשון מהקריה האקדמית אונו ובעל ניסיון רב בהופעה על במות שונות. מלמד בשנים האחרונות ילדים ובוגרים, תוך שימת דגש על מוסיקליות בשילוב פיתוח קול ועבודה על מגוון ז'אנרים כדי להרחיב את ארגז הכלים של הלומד/ת שישמש ליצירת רפרטואר מקורי.

דניאל זמיר

מורה לפיתוח קול

בוגרת האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים , בעלת תואר ראשון רב תחומי בזמרה. בוגרת קורס דיבוב של "יפה גבאי" וקורס קריינות של מכללת bpm. זמרת ורסטילית ששרה בסגנונות מגוונים. מלמדת טכניקות קוליות בכל הסגנונות תוך דגש על הגשה , התמקדות בטקסים ומשמעותם, תאטרליות ועמידה מול קהל. מאמינה שהקול שלנו הוא המראה לנפשנו.