אם מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכם או חלום שטרם הגשמתם, אתם מוזמנים להכיר את "מיקיי", בית למוסיקה. הקונסרבטוריון קיים 22 שנים. הוא שוכן בצומת מרכזי בין השכונות הצפוניות של ת"א ומתפרש על פני שלוש קומות של המרכז המסחרי ויסבורג בצהלה, ת"א.

המייסד
הקונסרבטוריון הוקם על ידי אריאל מיקיי, סקסופוניסט ומעבד מוסיקלי, בוגר Mannes College of Music בניו-יורק. אריאל מאמין שבכל משפחה יש לפחות אחד שאוהב מוסיקה, חולם מוסיקה ורוצה לעשות מוסיקה. למענם הקים את הקונסרבטוריון שבו האווירה משפחתית ואישית. אריאל מאמין שאת שפת המוסיקה כדאי לרכוש כבר מגיל צעיר והיא מסייעת להעלאת הביטחון העצמי, לחיזוק הדימוי העצמי, לפיתוח קשב וריכוז.

המתחם
הקונסרבטוריון בצהלה הינו מהאיכותיים והיפים מסוגו בארץ. הוא כולל: 15 חדרי לימוד אקוסטיים, ממוזגים ומרווחים, אולפן הקלטות פעיל ומאובזר, אולם מופעים עם מערכת סאונד ותאורה מהמתקדמות ביותר וחנות כלי נגינה (סוכנות כלי זמר) עם מבחר עצום של כלי נגינה וספרי תווים.

מסלולי לימוד
בקונסרבטוריון לומדים כ- 550 תלמידים מגיל 6 ועד 60+ במגוון רחב של כלי נגינה: חלילית, חליל צד, סקסופון, קלרינט, חצוצרה, גיטרה קלאסית / חשמלית / בס, אורגנית, פסנתר, תופים, כלי הקשה ופיתוח-קול במגוון סגנונות. הלימוד הינו פרטני או בקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. בנוסף, תלמידי הקונסרבטוריון לומדים שיעורי תיאוריה, האזנה, סולפז' ומקהלה - נושאים בעלי חשיבות רבה.
בקונסרבטוריון מסלול מצוינות החל מכיתה ח' ומגמת מוסיקה איזורית החל מכיתה י'.

אנסמבלים, הרכבי רוק וקונצרטים
תלמידים רבים משתתפים באנסמבלים ובהרכבי נגינה מגוונים: הרכבי כלי נשיפה, הרכבי מוסיקה קלה והרכבי רוק. במהלך השנה משתתפים התלמידים בשני קונצרטים כיתתיים לפחות. האחד באמצע השנה והשני בסופה. תלמידים מתקדמים יותר משתתפים בקונצרט נוסף, ובקונצרטים מגוונים במשך השנה. כמו כן, מתקיימות במרכז סדנאות העשרה בכלים ונושאים מוסיקליים. אנו משתדלים לציין את חגי ישראל באירועים מוסיקליים קטנים. באמצע השנה ובסופה אנו מקיימים מספר ימי מרתון של נגינה בהרכבים ומופע חגיגי ב'זאפה'.

צוות המורים
צוות המורים, שחתום על אמנת הקונסרבטוריון, הינו מלומד ומדופלם, מנוסה ובעל מיומנויות מקצועיות גבוהות ומוכחות. המורים מלמדים תלמידים בכל גיל, בכל רמת נגינה ומלמדים סגנונות מוסיקה שונים. בזכות הכישרון, ההתמדה, הרמה הגבוהה, הן של צוות המורים והניהול והן של התלמידים, נחשב הקונסרבטוריון לאחד ממוסדות הוראת המוסיקה הטובים ביותר.
בקונסרבטוריון ישנן מס' מחלקות פעילות -מחלקת הרכבים, מחלקת תזמורות, מחלקת גיטרה, מחלקת כלי קשת, מחלקת תופים, מחלקת כלי נשיפה ומחלקת פיתוח קול.
אודות image