הקונסרבטוריון בצהלה הינו מהאיכותיים
והיפים מסוגו בארץ.

מפואר, חדיש ומושקע. מתפרס על מרחב גדול, ובו 15 חדרי לימוד אקוסטיים, ממוזגים ומרווחים, בנוסף ישנו גם אולפן הקלטות פעיל אשר מאובזר בכלי נגינה איכותיים ובמערכות הגברה ותאורה מקצועיות.

בקונסרבטוריון לומדים כ-450 תלמידים מגיל 6 ועד 60+. במגוון רחב של כלי נגינה: חלילית, חליל צד, סקסופון, קלרינט, חצוצרה, גיטרות למיניהן, אורגנית, פסנתר, תופים וכלי הקשה ופיתוח-קול במגוון סגנונות. הלימוד הינו פרטני או בקבוצות קטנות, עם יחס אישי לכל תלמיד ותלמיד. 
בנוסף, תלמידי הקונסרבטוריון לומדים שיעורי תיאוריה האזנה, סולפז' ומקהלה - נושאים בעלי חשיבות רבה.

תלמידים רבים משתתפים באנסמבלים ובהרכבי נגינה מגוונים: הרכבי כלי נשיפה, הרכבי מוסיקה קלה והרכבי רוק.
אל הרכבי הנגינה ניתן להצטרף משנת נגינה שנייה ואילך. במהלך השנה משתתפים התלמידים בשני קונצרטים כיתתיים לפחות. האחד באמצע השנה והשני בסופה. תלמידים מתקדמים יותר משתתפים בנוסף, גם בקונצרטים מגוונים במשך השנה. כמו כן, מתקיימות במרכז סדנאות העשרה המיועדות לקבוצות כלים מסוימות, או סדנאות העשרה בנושאים מוסיקליים כלליים. אנו משתדלים לציין את חגי ישראל באירועים מוסיקליים קטנים. באמצע השנה ובסופה אנו מקיימים כמה ימי מרתון של נגינה בהרכבים.
 

צוות המורים, שחתום על 
אמנת הקונסרבטוריון, הינו מלומד ומדופלם, מנוסה ובעל מיומנויות מקצועיות גבוהות ומוכחות. המורים מלמדים תלמידים בכל גיל, בכל רמת נגינה ומלמדים סגנונות מוסיקה שונים.

במתחם הקונסרבטוריון קיימת חנות כלי נגינהסוכנות כלי זמר, חנות מרהיבה ביופייה, עם מבחר כלי נגינה עצום, מחלקת פסנתרים רחבה וספריית תווים עשירה. ניתן לשכור ולרכוש בתנאי תשלום נוחים כמעט כל כלי נגינה, ספרות מקצועית וציוד נלווה.

מיטב האמצעים, מירב האביזרים, המורים המקצועיים והפעילות המוסיקלית הענפה במהלך השנים, הופכים את הקונסרבטוריון בצהלה למוסד חינוכי איכותי שהלימוד בו הינו חוויה מיוחדת.

אם מוסיקה היא חלק בלתי נפרד מכם ובין אם חלום שטרם הגשמתם 
אתם מוזמנים להכיר את "מיקיי. בית למוסיקה".


הקונסרבטוריון קיים 17 שנים, שוכן בצומת מרכזי בין השכונות הצפוניות של ת"א, ומתפרס על פני שלוש קומות של המרכז המסחרי ויסבורג בצהלה, ת"א.

הקונסרבטוריון הוקם על ידי אריאל מיקיי, סקסופוניסט ומעבד מוסיקלי,
בוגר Mannes College of Music בניו-יורק. אריאל מאמין ש
בכל משפחה יש לפחות אחד שאוהב מוסיקה, חולם מוסיקה ורוצה לעשות מוסיקה.
למען אלה, הקים את הקונסרבטוריון שבו האווירה משפחתית ואישית. אריאל מאמין שאת שפת המוסיקה כדאי לרכוש כבר מגיל צעיר, והיא עוזרת לביטחון העצמי, לדימוי העצמי, לקשב ולריכוז.

מחקרים מוכיחים כי ילדים הלומדים מוסיקה בצעירותם בצורה רצינית,
מפתחים בחייהם הבוגרים יכולות אינטלקטואליות גבוהות.
 
טלפון רב-קווי:  03-6444040    |    דוא"ל:  armikey1@gmail.com   |   כתובת:  מבוא גרופית 4, צהלה, תל-אביב