גיטרה

בס

מסלולי לימוד

אז על מה בא לך לנגן?

פסנטר ואורגנית

שיעורי  סולפז', תיאוריה והאזנה משרתים את שיעורי הנגינה ומקדמים את התלמיד. בשיעורים מושם דגש על מספר נושאים: חיזוק קריאת התווים, הבנה ותרגול של מקצבים, סולפג' ופיתוח שמיעה.

השיעורים ניתנים במסגרת קבוצתית לכל תלמידי הקונסרבטוריון לפי קבוצות גיל ורמה.

תאוריה

כיום, מנגנים במרכז 17 הרכבים שונים. לתלמידי המרכז ניתנת האפשרות להצטרף לאחד מהרכבי הנגינה מהשנה השנייה ללימודיהם. זה מספר שנים עובד עם ההרכבים בהצלחה מרובה, דוידי מוסקטל, חבר להקת שב"ק ס', שמעבד שירים שבוחרים חברי ההרכב. העבודה בשיעורים נעשית תוך שימת דגש על הקשבה הדדית ושיתוף פעולה.

השיעורים מתקיימים באולפן ההקלטות של הקונסרבטוריון. ההרכבים הייצוגיים מופיעים בכנסים ארציים ובמועדונים נחשבים בתל- אביב. ביוני בכל שנה אנו חוגגים במופע מרהיב במועדון ה"זאפה" בהרצליה.

הרכבים

פסנתר ואורגנית

פסנתר - לימודי פסנתר במגוון סגנונות: קלאסי, ג'אז, מוסיקה קלה, מוסיקה ישראלית ועוד. השיעורים ניתנים במסגרת פרטנית מגיל 6 ואילך וכוללים: הכרת היסודות המוסיקליים, הכרת רפרטואר הפסנתר לתקופותיו וליווי.

אורגנית - שיעורי האורגנית ניתנים במסגרת פרטנית ובמסגרת של קבוצות קטנות מגיל 6 ואילך. שיעורי האורגנית כוללים: הכרת הכלי, לימוד יסודות מוסיקליים ונגינת יצירות מתוך החוברות המוכרות.

גיטרה קלאסית

שיעורי גיטרה קלאסית, אקוסטית וחשמלית לילדים החל מגיל 9 ואילך, בהתאם ליכולת הפיזית של התלמיד, ולמבוגרים.

השיעורים ניתנים בכל רמות הנגינה ובמגוון סגנונות עשיר - קלאסי, ג'אז, רוק, רוק כבד, פופ, מוסיקה קלה, פלמנקו ועוד.

תופים וכלי הקשה

שיעורי תופים למתחילים ומתקדמים. כל השיעורים מתקיימים במסגרת פרטנית בחדר התופים המיוחד של המרכז, המאפשר עבודה עם 2 מערכות תופים אחת למורה ואחת לתלמיד, ובחדר תופים שבמתחם האולפן של הקונסרבטוריון.

השיעורים כוללים את כל נושאי הלימוד בתופים מטכניקה בסיסית ועד אלתור, ובכל הסגנונות המוסיקליים. שיעורי התופים מתאימים לילדים מגיל 9 ומעלה ומבוגרים.

כינור

שיעורי כינור מתאימים לילדים מגיל 6 ומעלה. הכינור הוא כלי מיוחד לאנשים מיוחדים. הכינור הינו אחד מהכלים הבולטים בתקופה הקלאסית ובעל חשיבות רבה ומקום של כבוד בעולם המוסיקה. 

בשיעורים מושם דגש רב על נושאים בסיסיים, הכוללים: החזקת הכינור והקשת, פיתוח שמיעה מוסיקלית הנדרשת לכלי, והכרת הרפטואר הרחב לאורך כל התקופות.
שיעורי גיטרה בס לילדים בגילאי 12 ואילך. בשיעורים נלמדים: יסודות הכלי, תפקידיו בסגנונות המוסיקליים השונים (רוק, בלוז, רגאיי ועוד) ושילובו של הבס בהרכב.

בשיעורים ניתן דגש על קצב, ידע תיאורתי וטכניקה נכונה, תוך שימת לב לרצונותיו ויכולותיו של התלמיד.

גיטרה חשמלית | בס

כלי נשיפה

במרכז מתקיימים שיעורים בכלי הנשיפה הבאים: חלילית, חליל צד, סקסופון, קלרינט וחצוצרה. השיעורים בחלילית מתאימים לילדים החל מגיל 6 , ובשאר הכלים מגיל 8- בהתאמה אישית.

בשיעורי כלי הנשיפה מושם דגש על עבודת נשימה נכונה, בניית צליל, קריאת תווים ומקצבים והכרת הרפרטואר הייחודי של הכלי. כמו כן, תלמידים המעוניינים מנגנים בהרכב כלי נשיפה
.

פיתוח קול

שיעורי פיתוח קול מקצועיים מתאימים לילדים מגיל 10 ומעלה, בכל סגנונות השירה: קלאסי, ג'אז, פופ, רוק ומוסיקה ישראלית.

בשיעורים רוכשים התלמידים טכניקה בסיסית של נשימה, שימוש נכון במיתרי הקול ועבודה נכונה עם מיקרופון והגברה. תוכנית הלימודים כוללת בניית רפרטואר, תוך שיתוף התלמיד בבחירת השירים, אינטרפרטציה והגשה נכונה מול קהל.
 
טלפון רב-קווי:  03-6444040    |    דוא"ל:  armikey1@gmail.com   |   כתובת:  מבוא גרופית 4, צהלה, תל-אביב